Armor | SKU:
K20642OW
Sold out
Armor K20642OW ink cartridge 3 pc(s) Compatible Cyan, Magenta, Yellow
€38.86
Unit price
/
Unavailable
Shipping calculated at checkout.
Armor K20642OW ink cartridge 3 pc(s) Compatible Cyan, Magenta, Yellow is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
Couldn't load pickup availability
Delivery and Shipping
Delivery and Shipping
Products shipped within 2 working days from date of order.
Costs
0-24.99kg €14.50
25kg – 50kg €35.00
50kg and Up €60.00
No Customs Charges
No Customs Charges
Deliveries from Ireland & EU meaning no unwanted customs charges. No hidden charges.
Armor K20642OW, 16.5 ml, 480 pages, 3 pc(s), Multi pack
Description
Armor K20642OW. Supply type: Multi pack, Colour ink page yield: 480 pages, Colour ink volume: 16.5 ml, Quantity per pack: 3 pc(s)Specifications
| Features | |
|---|---|
| Supply type | Multi pack |
| Type | Compatible |
| Colour ink cartridges quantity | 3 |
| Colour ink volume | 16.5 ml |
| Brand compatibility | HP |
| Colour ink page yield | 480 pages |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| Compatibility | DeskJet INK ADVANTAGE 3700 MFP, 2620, 2621, 2622, 2623, 2630, 2632, 2633, 2634, 3720, 3720 BLUE, 3720 SEAGRASS, 3720 SERIES,3730, 3732, 3733, 3735, 3750, 3760, 3762, 3764, Envy 5000 SERIES, 5010 ALL-LN-ONE, 5020 ALL-LN-ONE, 5030 ALL-LN-ONE, 5032 ALL-LNONE, 5034 ALL-LN-ONE, 5052 ALL-LN-ONE, 5055 ALL-LN-ONE |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Package type | Box |
| Technical details | |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| Package type | Box |
| Weight & dimensions | |
| Package depth | 33 mm |
| Package width | 60 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 140 mm |
| Packaging data | |
| Package depth | 33 mm |
| Package width | 60 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 140 mm |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
