Axis | SKU:
02750-001
Axis TP4601-E Interface box
€166.99
Unit price
/
Unavailable
Shipping calculated at checkout.
Axis TP4601-E Interface box is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
Couldn't load pickup availability
Delivery and Shipping
Delivery and Shipping
Products shipped within 2 working days from date of order.
Costs
0-24.99kg €14.50
25kg – 50kg €35.00
50kg and Up €60.00
No Customs Charges
No Customs Charges
Deliveries from Ireland & EU meaning no unwanted customs charges. No hidden charges.
TP4601-E Conduit Back Box
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Axis |
| Type | Interface box |
| Placement supported | Indoor |
| Product colour | White |
| Technical details | |
| Type | Interface box |
| Placement supported | Indoor |
| Weight & dimensions | |
| Width | 140.4 mm |
| Height | 53.5 mm |
| Depth | 215.1 mm |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.






