Belkin WCA005vf1MWH-B5 Laptop, Smartphone, Tablet White AC Fast charging Indoor
Belkin WCA005vf1MWH-B5 Laptop, Smartphone, Tablet White AC Fast charging Indoor is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
Couldn't load pickup availability
Delivery and Shipping
Delivery and Shipping
Products shipped within 2 working days from date of order.
Costs
0-24.99kg €14.50
25kg – 50kg €35.00
50kg and Up €60.00
No Customs Charges
No Customs Charges
Deliveries from Ireland & EU meaning no unwanted customs charges. No hidden charges.
Description
Belkin WCA005vf1MWH-B5. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger compatibility: Laptop, Smartphone, Tablet, USB Type-C ports quantity: 1, Fast charging. Cable length: 1 m, Product colour: WhiteSpecifications
| Performance | |
|---|---|
| Plug and Play | Yes |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Laptop, Smartphone, Tablet |
| Power source type | AC |
| Compatibility | Galaxy S20 Ultra Galaxy S20+ Galaxy S20 Galaxy Note 10+ Google Pixel 5 Google Pixel 6 iPad Pro (12,9”) de 4.ª gnrcn iPad Pro (12,9”) de 3.ª gnrcn iPad Pro (12,9") 2.ª gnrc iPad Pro (12,9") 1st Gen iPad Pro (11") 2nd Gen 4.ª gnrc iPhone 13 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone 12 Pro iPhone 12 iPhone 12 mini iPhone 11 Pro Max Galaxy Z Flip 3 iPhone 13 Series iPhone 11 Pro iPhone 11 iPhone XR MacBook Air 13" (2020) MacBook Air 13" M1 (2020) Galaxy S21 Ultra 5G Galaxy Note20 Ultra Galaxy S21+ 5G Galaxy S21 5G Galaxy Note20 |
| Fast charging | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Power Delivery up to | 30 W |
| Lightning connector | Yes |
| Design | |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | White |
| Cable length | 1 m |
| Power | |
| Power plug type | Type E |
| Maximum power | 30 W |
| Technical details | |
| Cables included | USB Type-C to Lightning |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Laptop, Smartphone, Tablet |
| Power source type | AC |
| Compatibility | Galaxy S20 Ultra Galaxy S20+ Galaxy S20 Galaxy Note 10+ Google Pixel 5 Google Pixel 6 iPad Pro (12,9”) de 4.ª gnrcn iPad Pro (12,9”) de 3.ª gnrcn iPad Pro (12,9") 2.ª gnrc iPad Pro (12,9") 1st Gen iPad Pro (11") 2nd Gen 4.ª gnrc iPhone 13 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone 12 Pro iPhone 12 iPhone 12 mini iPhone 11 Pro Max Galaxy Z Flip 3 iPhone 13 Series iPhone 11 Pro iPhone 11 iPhone XR MacBook Air 13" (2020) MacBook Air 13" M1 (2020) Galaxy S21 Ultra 5G Galaxy Note20 Ultra Galaxy S21+ 5G Galaxy S21 5G Galaxy Note20 |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Ports & interfaces | |
| Cable length | 1 m |
| Packaging data | |
| Cables included | USB Type-C to Lightning |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Cables included | USB Type-C to Lightning |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Other features | |
| Compatibility | Galaxy S20 Ultra Galaxy S20+ Galaxy S20 Galaxy Note 10+ Google Pixel 5 Google Pixel 6 iPad Pro (12,9”) de 4.ª gnrcn iPad Pro (12,9”) de 3.ª gnrcn iPad Pro (12,9") 2.ª gnrc iPad Pro (12,9") 1st Gen iPad Pro (11") 2nd Gen 4.ª gnrc iPhone 13 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone 12 Pro iPhone 12 iPhone 12 mini iPhone 11 Pro Max Galaxy Z Flip 3 iPhone 13 Series iPhone 11 Pro iPhone 11 iPhone XR MacBook Air 13" (2020) MacBook Air 13" M1 (2020) Galaxy S21 Ultra 5G Galaxy Note20 Ultra Galaxy S21+ 5G Galaxy S21 5G Galaxy Note20 |
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.





