EPOS | SKU:
1000855
Sold out
EPOS CCEL 195
€23.66
Unit price
/
Unavailable
Shipping calculated at checkout.
EPOS CCEL 195 is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
Couldn't load pickup availability
Delivery and Shipping
Delivery and Shipping
Products shipped within 2 working days from date of order.
Costs
0-24.99kg €14.50
25kg – 50kg €35.00
50kg and Up €60.00
No Customs Charges
No Customs Charges
Deliveries from Ireland & EU meaning no unwanted customs charges. No hidden charges.
EPOS CCEL 195, Cable, Black
Description
EPOS CCEL 195. Product type: Cable, Product colour: BlackSpecifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cable |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Brand compatibility | HP |
| Product colour | Black |
| Compatibility | iPAQ |
| Control type | Buttons |
| Technical details | |
| Product type | Cable |
| Package weight | 10 g |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Brand compatibility | HP |
| Product colour | Black |
| Compatibility | iPAQ |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Ports & interfaces | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Connector 1 | Easy Disconnect |
| Connector 2 | 3.5 mm |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 10 g |
| Package width | 20 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 80 mm |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 50 °C |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 60 °C |
| Packaging data | |
| Package weight | 10 g |
| Package width | 20 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 80 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 130 mm |
| Master (outer) case length | 440 mm |
| Master (outer) case height | 330 mm |
| Products per master (outer) case | 100 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.


