HPE | SKU:
617858-B21
Sold out
HPE 617858-B21 computer cooling system Computer case Fan Black, Blue
€49.60
Unit price
/
Unavailable
Shipping calculated at checkout.
HPE 617858-B21 computer cooling system Computer case Fan Black, Blue is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
Couldn't load pickup availability
Delivery and Shipping
Delivery and Shipping
Products shipped within 2 working days from date of order.
Costs
0-24.99kg €14.50
25kg – 50kg €35.00
50kg and Up €60.00
No Customs Charges
No Customs Charges
Deliveries from Ireland & EU meaning no unwanted customs charges. No hidden charges.
HP S6500 Non Redundant Fan Kit
Description
HP S6500 Non Redundant Fan Kit.Specifications
| Performance | |
|---|---|
| Suitable location | Computer case |
| Type | Fan |
| Supported processor sockets | Not supported |
| Compatible processor series | Not supported |
| Compatible products | HP S6500 |
| Design | |
| Product colour | Black, Blue |
| Technical details | |
| Type | Fan |
| Supported processor sockets | Not supported |
| Compatible processor series | Not supported |
| Colour | |
| Product colour | Black, Blue |
| Weight & dimensions | |
| Width | 165 mm |
| Depth | 188 mm |
| Height | 240 mm |
| Weight | 907 g |
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
