HPE Aruba Networking 8325 650W 100-240VAC Power-to-Port Airflow Power Supply Unit
HPE Aruba Networking 8325 650W 100-240VAC Power-to-Port Airflow Power Supply Unit is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
Couldn't load pickup availability
Delivery and Shipping
Delivery and Shipping
Products shipped within 2 working days from date of order.
Costs
0-24.99kg €14.50
25kg – 50kg €35.00
50kg and Up €60.00
No Customs Charges
No Customs Charges
Deliveries from Ireland & EU meaning no unwanted customs charges. No hidden charges.
Description
.Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Power supply |
| Internal | Yes |
| Compatibility | Aruba CX 8325 |
| Technical details | |
| Internal | Yes |
| Height | 41 mm |
| Compatibility | Aruba CX 8325 |
| Power | |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Total power | 650 W |
| Performance | |
| Compatibility | Aruba CX 8325 |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 929.9 g |
| Height | 41 mm |
| Width | 51 mm |
| Depth | 320 mm |
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.

